SANOSAN MAMA NURSING PADS

SANOSAN MAMA NURSING PADS

Compare

Share this product

SANOSAN MAMA NURSING PADS: Me fibra celuloze ekstra absorbuese dhe nje shtrese te brendshme ultra-soft, tamponat Sanosan per gjoksin mbrojne ne menyre efektive rrjedhjen e qumeshtit te gjirit ne rroba. Jane miqesore me lekuren dhe ajri deperton lehtesisht duke i bere ato te rehatshme per t’u mbajtur. Shiritat jo te rreshkitshem i mbajne ne vend dhe ju lejojne te beni levizje pa rene gjate dites.

Paketimi: 30 cope