SANOSAN KIDS CARE LOTION BANANA

SANOSAN KIDS CARE LOTION BANANA: Locion hidratues dhe ushqyes me arome banane. Mamate dhe femijet e dashurojne kete produkt ne lekure. Formula eshte e pasur me vaj ulliri organik, proteina qumeshti dhe perberes ushqyes te cilet hidratojne butesisht lekuren. Dizajn argetues me ngjyra zbavitese. Pa mikroplastike, SLS, SLES, paraben, silikon ose vaj parafine. I testuar klinikisht.

Paketimi: 200ml