SANOSAN BABY CARE SOAP

SANOSAN BABY CARE SOAP: Sapun me proteina natyrale me prejardhje nga qumeshti per te ruajtur balancen fiziologjike te lekures se bebit. Pastron butesisht qe ne ditet e para te lindjes, me nje shkume te bute dhe kremoze.

Paketimi: 100g