SANOSAN BABY CARE OIL

SANOSAN BABY CARE OIL: Vaj perkujdeses per lekuren e bebit me cilesine me te larte me ekstrakt natyral kalendule, rigjeneron dhe zbut lekuren delikate. Ideal per masazhimin dhe perkujdesjen e lekures pas larjes dhe per te pastruar zonen e pelenave.

Paketimi: 200ml