SANOSAN BABY CARE LOTION

SANOSAN BABY CARE LOTION: Locion hidratues me proteina te qumeshtit, pantenol dhe kamomil, zbut dhe hidraton lekuren brenda 24 oresh.i testuar klinikisht per perputhshmerine me lekuren e bebit, pa paraben, silikone, parafine. 96% e perberesve me origjine natyrale.

Paketimi: 200ml