OMEGA JUNIOR GOCCE

OMEGA JUNIOR GOCCE

Compare

Share this product

OMEGA JUNIOR GOCCE: Suplement ushqimor me baze acidi yndyror te pangopur (omega-6 dhe omega-3), ne perdorim prej 6 muajsh deri ne12 vjec, rrit imunitetin dhe ndihmon rritjen e shendoshe dhe natyrale. Eshte i keshillueshem edhe ne rastet qe manifestojne alergji te ndryshme. Perdorimi: tek latantet: 5 pika ne 100 ml qumesht, tek bebet qe nga momenti i heqjes se gjirit deri ne 1 vjec: 30 pika dy here ne dite, tek femijet dhe te rriturit: 30 pika tre here ne dite. Ky produkt mund te perziehet ne qumesht.

Paketimi: Flakon 30ml