Super C 500 mg Antioxidant x 90 caps

Additional Info

  • Emri Tregtar: Super C 500 mg Antioxidant x 90 caps
  • Pershkrimi: per rritjen e sistemit imunitar.Antioksidantet ndihmojne trupin e njeriut nga radikalet e lira te cilat demtojne qelizat dhe shkaktojne probleme ne trupin tone Bashkimi I vit C dhe antioksidanteve bejne te mundur reduktimin e lodhjes dhe rritjen e absorbimit te hekurit. Vitamina C ndihmon ne funksionimin normal te sistemit nervor. Perberesit : Acerola ,camu-camu ,Acai dhe Aronia ndihmojn ene rritjen e sistemit imun te njeriut.
  • Prodhuesi: HUG Croatia